Bilge Hukuk, 2017’den bu yana Türkiye'nin en büyük sanayi kenti olan Gebze'de ve uluslararası alanda hukuk hizmeti vermekte  hukukun çeşitli alanlarında faaliyet sürdürmektedir. 
Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Mülkiyet Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İmar Hukuku, Miras Hukuku, İdare Hukuku, Tüketici Hukuku Çalışma alanlarının önemli bir bölümünü oluşturmakta olup şirketlere ve şahıslara hukukun her alanında avukatlık hizmetleri sunmaktadır. Müvekkilleri ile güvene dayalı ilişkiler sürdürmeyi düstur edinen Bilge Hukuk, çözüm odaklı bir bakış açısıyla hızlı ve nokta atışı danışmanlıklar sağlamaktadır. Bilge Hukuk, müvekkillerin ihtiyaçlarını tüm yönleriyle, ilgili proje veya hukuki sürecin en başından tamamlandığı noktaya kadar sağlamayı, her zaman ulaşılabilir olmayı ve müvekkillerin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi benimsemeyi amaçlamakta ve bu hedefleri hizmetlerimizin her aşamasında en ön planda tutmaktadır.
Bilge Hukuk olarak müvekkillerine hukuki hizmet görevini doğru ve güvenli şekilde ifa etmeyi amaç edinerek  hizmet etmektedir. Bu zamana kadar verilen hizmetler ve müvekkillerin memnuniyeti sonucunda her geçen gün artan geniş bir kitleye hizmet sunabilmektedir. Taraflara objektif ve eşit bir şekilde yaklaşarak faaliyetleri gerçekleşmekten gurur ve mutluluk duyarız.